Spelarutviklingsprosjekt for gutar / jenter fødd i 1997 og 1998

Sone Sunnhordland gratulerar med uttaket og ynskjer deg velkomen til 2. sonesamling
Sundag 11. desember kl. 10.00 – ca. 15.00 i Vardhallen i Haugesund (Innandørs kunstgras). De må sjølv ordna transport til og frå Haugesund (Vardhallen). Det er fint om klubbane kan samordna transport.


Opplegget vil hovudsakleg bestå av interne kampar og spelast på heile banen (42 x 64 meter. 7-9 stk pr. lag). Kampoppsettet finn ein nedanfor og spelarane må møta minst 30. min. før dei skal spela kamp. Spelarane må vera oppvarma og klare til kamptidspunktet. Det er valfritt om de vil sjå på dei andre kampane.

Det vert ikkje servert mat denne gongen,  De treng ikkje å ta med eigen ball. Me skal syte for vestar, men de må sjølve ta med fullt utstyr for å spela i (husk leggskinn), og i tillegg ha tørre og varme klede for å vera i hallen (kan vera kaldt). Det er tilgong til garderobar. 

Kampprogrammet vert om lag slik:
Jenter fødd 1997        10.00 – 11.10
Jenter fødd 1998        11.15 – 12.25
Gutar fødd 1997        12.30 – 13.40
Gutar fødd 1998        13.45 – 15.00

Det vert spela 3 x ca. 20 min. med 5-10 min pause imellom.

Me har lagt ved liste over dei spelarane som er invitert til å vera med til kampane i Haugesund.

NB!      Ta med matpakke og drikkeflaske  – det vert ingen eigenandel denne gongen.
Gje beskjed snarast på tlf. 415 08 615  dersom du er skada eller ikkje kan møta.

Med helsing
Erling K. Grov
Soneansvarleg
For HFK's spelarutvikling i Sone Sunnhordland

Følgjande spelarar er teken ut til andre Sonesamling i Vardhallen
Sundag 11.desember kl. 10.00 – 14.00

Jenter 97

 

   

 

Jenter 98

 

 

 

Tiril

Kvarven

97

Bremnes

 

Marthe

Sortland

98

Bremnes

Gunnhild Ø.

Stangevåg

97

Bremnes

 

Marte

Eide

98

Halsnøy

Mathilde

Kallevåg

97

Bremnes

 

Victoria

Solheim

98

Halsnøy

Sylvia

Anderson

97

Odda

 

Maren

Sæbø

98

Halsnøy

Karina

Kråkevik

97

Odda

 

Ine

Bjorlaug

98

Njardar

Liva

Vangen

97

Odda

 

Kine

Måkestad

98

Odda

Thea A

Helgesen

97

Rosendal

 

Karoline

Seljestad

98

Odda

Julie Skeie

Olsen

97

Rosendal

 

Amalie K.

Fedje

98

Odda

Janne

Kolbjørnsen

97

Rubbestadneset

 

Mone

Førland

98

Rosendal

Kaja

Solend

97

Rubbestadneset

 

Ida

Vikse

98

Rubbestadneset

Anna

Valvatne

97

Solid

 

Hedda

Pedersen

98

Solid

Lene

Ottesen

97

Solid

 

Sara Nå

Aga

98

Solnut

Nathalie L.

Renstrøm

97

Stord

 

May

Hauso

98

Solnut

Veronica

Misini

97

Stord

 

Maria

Angeltveit

98

Stord

Sigrid E.

Hvidevold

97

Stord

 

Karoline

Espe

98

Stord

Elisabeth T.

Sjo

97

Stord

 

Maria

Sørheim

98

Stord

Linnea

Hovland

97

Stord

 

Julie

Salmo

98

Stord

Kristin

Skumsnes

97

Stord

 

Hilde

Sunde

98

Trio

Tina

Abdulla

97

Trio

 

Emma

Kråkenes

98

Trott

Ena U

Bore

97

Trott

 

Thale S

Djuve

98

Trott

Trishia

Abrahamsen

97

Trott

 

Siri E.

Børtveit

98

Trott

Siren

Aarbø

97

Trott

 

Kristin E.

Jensson

98

Tyssedal

Marie

Tveit

97

Moster

 

Inga P.

Totland

98

Moster

Kristine

Torkelsen

97

Moster

 

Kathrine

Våge

98

Moster

Frida

Leikvoll

97

Harding

         
                 

Gutar 97

 

     

Gutar 98

 

 

 

Sondre

Vesterheim

97

Bremnes

 

Magnus

Vestrheim

98

Bremnes

Daniel Våge

Nilsen

97

Bremnes

 

Sindre

Steinsbø

98

Bremnes

         

Lars

Esperø

98

Bremnes

Svein Helge

Hølland

97

Halsnøy

 

Stian

Ådnanes

98

Bremnes

Gitle

Brekke

97

Odda

 

Helge

Mehammer

98

Halsnøy

Sverre

Lekve

97

Odda

 

Mikal

Løberg

98

Halsnøy

Krzysztof

Henning

97

Odda

 

Martin

Lygre

98

Halsnøy

Simon

Kortila

97

Rosendal

 

Sander R.

Hauge

98

Odda

Kurt Raymond

Jegteberg

97

Rosendal

 

Eirik

Haugland

98

Odda

Andreas K.

Kråkevik

97

Solnut

 

Sondre

Ohma

98

Odda

Emil

Selsvoll

97

Stord

 

Arild

Tjelle

98

Odda

Mats

Neset

97

Stord

 

Marius

Myklebust

98

Rosendal

 Svein O.

Johnsen

97

Stord

 

Jonas

Ellingsen

98

Rubbestadneset

Eivind Tufta

 Saghaug

97

Trio

 

Erlend

Gjøsæter

98

Rubbestadneset

Vemund L.

Grønstøl

97

Trio

 

Kristoffer

Hauso

98

Solnut

Lars Saltvik

Titlestad

97

Trott

 

Joar

Reinsnos

98

Solnut

Simon

Brandsdal

97

Trott

 

Hermann

Fossdal

98

Stord

 Phillipe

Nziza

97

Harding

 

Mats P.

Nonås

98

Stord

 Kristian

Meling

97

Harding

 

Bjørnar E.

Fitjar

98

Stord

 Erlend

Hope

97

Harding

 

Simen

Røssland

98

Trio

 Hans Olav

Meling

97

Harding

 

Henrik E.

Sjo

98

Trio

         

Jone

Alvsvåg

98

Trott

 

       

Andras B

Eide

99

Trott

 

 

     

Jakob

Kleppe

98

Trott

         

Jarle B.

Sleire

98

Harding

         

Ivar

Skard

98

Stord

         

Mathias Ø

Guddal

98

Rosendal

         

Håkon

Stokkenes

98

Bremnes

         

Joachim

Varberg

98

Odda

Erling K. Grov     Soneansvarleg  for HFK's spelarutvikling i Sone Sunnhordland